Yasİnİ Şerİf var

arkadaşlar Yasini Şerifler bitmiştir
nur nur evde olmadığı için ben yazıyorum
nur nurda gelirce ilgilenecek
aro hepinizden arkadaşlar....

PEYGAMBER EFENDİMİZ S.A.V RUHUNA ENBİYA VE EVLİYALARIN RUHULARINA 123 YASİNİ ŞERİŞİ BAŞLATTIYORUM........

esselamün aleyküm arkadaşlar ben 123 yasini şerif başlatmak istiyorum rabbimden büyük bi arzu büyük bi dileğim var bana yardımcı olursanız sevinirim okuyan tüm arkadaşların msj yazmalarını rica ederim şimdiden allah razı olsun bu cuma başladık inş gelecek cumaya kadar bitmesi lazım çok değil . inş tez biter yasin bilmeyen arkadaşların amin demesi bile yetertesekkurtesekkur şimdidentesekkurtesekkur

affet yarab 5
şeyma 10
gül 5
gülbeyaz 10
ben ve yengem 30
betüll 15
mervehh 5
tek*nefes 5
mustafaaltonok 10
beytullah44 15
melodinurse 5
belkıs 1
tusem23 1
kavgam 2
mükessir 1
tutuklubarlas 1
yamtar42 1
yasemin 1
kerdelençiçegi25 5
toplam şimdilik 123
bitiler okuyanlar ve okumayanlardan allah razı olsun hatimini cuma günü namaz vakti yapacağım inş aro aro aro
aro aro aro bittiler

PEYGAMBER EFENDİMİZ S.A.V RUHUNA ENBİYA VE EVLİYALARIN RUHULARINA 123 YASİNİ ŞERİŞİ BAŞLATTIYORUM........

esselamün aleyküm arkadaşlar ben 123 yasini şerif başlatmak istiyorum rabbimden büyük bi arzu büyük bi dileğim var bana yardımcı olursanız sevinirim okuyan tüm arkadaşların msj yazmalarını rica ederim şimdiden allah razı olsun bu cuma başladık inş gelecek cumaya kadar bitmesi lazım çok değil . inş tez biter yasin bilmeyen arkadaşların amin demesi bile yetertesekkurtesekkur şimdidentesekkurtesekkur

affet yarab 5
şeyma 10
gül 5
gülbeyaz 10
ben ve yengem 30
betüll 15
mervehh 5
tek*nefes 5
mustafaaltonok 10
beytullah44 15
melodinurse 5
belkıs 1
tusem23 1
kavgam 2
mükessir 1
tutuklubarlas 1
yamtar42 1
yasemin 1
kerdelen25 5
toplam şimdilik 123
bitiler okuyanlar ve okumayanlardan allah razı olsun hatimini cuma günü namaz vakti yapacağım inş aro aro aro
aro aro

affet yarab 5
şeyma 10
gül 5
gülbeyaz 10
ben ve yengem 30
betüll 15
mervehh 5
tek*nefes 5
mustafaaltonok 10
beytullah44 15
melodinurse 5
belkıs 1
tusem23 1
kavgam 2
mükessir 1
tutuklubarlas 1
yamtar42 1
yasemin 1
kerdelen25 5
toplam 123
bitiler okuyanlar ve okumayanlardan allah razı olsun hatimini yaptım allah kabul etsin arkadaşlar hayrınızıda inş aro aro aroamin

tesekkurtesekkurtesekkurtesekkurtesekkurtesekkurtesekkurtesekkurtesekkur

Ziyaretçilerden Sorular

2
  • Cevaplanmamış Konu
Cevaplar
1
Görüntüleme
704
Ayşe Hatun
Cevaplar
0
Görüntüleme