Üç Dost

nesligul01

Acemi Üye
Silver
Hep insanin bir tek dostu olur derler.Ama benim 2 tane dostum var.Yani biz üç kafadariz.Ikimiz erkek bir tanemiz kiz.Hepimizin farkli özellikleri olmamiza raGmen çok siki bir dostluk kurmus durumdayiz.Hikayemiz söyle basladi...

6. sinifta izmire tasinmistim ve orada bir okula basladim.Siniftaki ortama yeni alismaya basladim derken TuGra adinda çok iyi bir arkadas edindim.Beni kendisine çeken bir özelliGi vardi.DiGerlerinden farkliydi.7. sinifta arkadasliGimiz dostluGa dönüsmüstü ve yediGimiz içtiGimiz ayri gitmezdi.Dostunuzun olmasi ne kadar güzel biliyor musunuz arkadaslar dost her zaman yaninizdadir.Bunu asla unutmayin.IstediGiniz her seyi onunla paylasabilirsiniz.Ve asla size ihanet etmez.Döneyim kendi hikayeme.8. sinifa geçtiGimizde.Bize daha önce kendisini belli etmeyen bir kiz arkadasimiz katildi.Ismi Zeynep.Ve o bizim kalbimizi kazandi biz de onun.Artik kopmaz bir zincir haline gelmistik.Gerçekten aramizi bozmak isteyen bir sürü arkadas dediGimiz insanlar oldu.Ama biz her zamanki gibi kafa kafaya verip üstesinden geldik.EGer birimizin bir sorunu oldumu diGerleri çözemesede yardim eder.Ben dostluGun çok önemli bir sey olduGunu çok küçük yasta anladiGim çok mutluyum.EGer yasaminizda bir dostunuz varsa asla kalbini kirmayin eGer kalbini kirdiGiniz bir dostunuz varsa geri kazanmaya çalisin biliyorum zor olacaktir ama o insan sizin için çok önemlidir.Inanin ki o da sizde onun için deGerlisiniz.Ben daha sonraki hayatimda eGer basimiza bir sey gelmezse bu iki tane dostumun yakasini birakmaya niyetli deGilim çünkü onlar her zaman benim yanimda oldular.