Türkiyede MÜSLÜMAN YOKTUR....

#1
Türkiyede Müslüman Yoktur..
Kuranın anlamını öğrenmediği halde
Siyasilerin oylarını almak için,münafık hocaların da kitaplarını çok satıp köşe dönmek için SİZ MÜLÜMANSINIZ diye kandırmaları nedeniyle KENDİLERİNİ MÜSLÜMAN ZANNEDEN CAHİL SALAKLARLA...
-
İslamdışı kanunlarla yönettikleri halde kendilerini müslüman diye yutturmaya çalışan MÜNAFIK SİYASETÇİLER VE...
-
İslamdışı kanunlarla yöneten iktidarları destekledikleri İSLAMLA YÖNETECEK HALİFEYİ DESTEKLEMEDİKLERİ halde kendilerini İslami Cemaat diye yutturmaya çalışan MÜNAFIK HOCALAR vardır.
-
Bakara 8 İnsanlardan öyleleri de vardır ki,KURANIN ANLAMINI ÖĞRENİP TEK TEK EMİRLERİNE inanmadıkları EMİRLERİNE UYMADIKLARI HALDE,"Allah'a ve ahiret gününe inandık." BİZ DE MÜSLÜMANIZ derler..
-
Bakara 9 - Allah'ı ve müminleri BİZ DE MÜSLÜMANIZ aldatmaya çalışırlar. Halbuki sırf kendilerini aldatırlar da farkına varmazlar.
-
Bakara 10 - Kalplerinde hastalık MÜNAFIKLIK vardır. Allah da onların hastalığını arttırmıştır. MÜSLÜMANIZ DİYE Yalan söylemelerine karşılık onlara elem verici bir azab vardır.

****
Allah Kuranda..İslami Yönetimi HALİFEYİ destekleyin diye emrederken..onlar desteklemezler,islamdışı kanunlarla yöneten partileri desteklerler..
Allah Gavurlarla müttefik olmayın diye emrederken...onlar gavurlarla müttefik olan iktidarları desteklerler..
Allah Kapitalizmi desteklemeyin,kardeşçe paylaşımı destekleyin derken onlar kapitalist partileri desteklerler.
 

Benzer konular