Terör eylemine katılanlara kurşsun sıkılsın

yonetim

Çalışkan Üye
Yönetici
Administrator
Verilsin emir, o kadar asker polis öldüren terörist yandaşlarına sokakta monotof kokteyle durdurmak yerine kurşsun sıkılsın gebersinler.

Barikat kuruyorlarmış sokak aralarına kaçıyorlarmış.
Sık kardeşim kuşrunu öldür bak bakalım bi daha eyleme katılabilecvekler mi?
Katılsalar bile sayıları bitince adam aramaya başlamayacaklar mı?
Yaa vur gitsin pislikleri eyy hükümet

Konu başlatan Benzer konular Forum Cevap Tarih
El-Emin Haftanın Konusu 0

Benzer konular

ugur_

<b>Yalnız Kurt</b>
Silver
ınsan haklarına aykırı olabılır ama şunuda unutmamak gerekır kı bu terörıstlerın amacı üzüm yemek veya hak aramak değil milletın malını talan etmek gasp etmek yağmalamak kamu binalarına ve mallarına zarar vermektır.bana kalırsada yönetım haklı iki tanesıne sık veya halkın önunde ınfaz et as bıdaha bu gereksız yaratıklar pıyasaya cıkmaz en azından milletçe rahat bır nefes alırız

yadeller_

(( Müslümanlar Kardeştir ))
Administrator
Hani deriz yaa "iki tanesini sallandır boğaz köprüsünde bak bakalım arkası geliyor mu" diye.
İşte buda böyle aslında.

Yönetim'in dediği gibi bişey yapılsa bunlar yanlarına yandaş bulmayı geçtik,yanlarında olanlar bile fırtıp çıkacaklardır.

İnsan hakları diyorsunuz.Onların zarar verdikleri canlarına kastettikleri hayvan mı oluyor.Ondan mı zarara uğruyorlar.Hoş hayvan olsalar bile hayvan hakları var diye bas bas bağırır insanımız.Şimdi alıştık mı ne olağan bişey oldu sanki insanımızın haksızlığa maruz kalması,ölmesi öldürülmesi,gasba uğraması.Ben kimsenin bağırmaktan geçtim sesini bile duymuyorum artık.

gsss

Acemi Üye
Silver
bir kişiyi assınlar bakın neler oluyor ülkemizde Allah muhafaza bire yüz veririz böyle bi anlayış olmaz asmakla kesmekle olmaz bu iş

quelqu'un

Acemi Üye
Silver
S.A. Birileri hakkında ölüm fetvası vermek bizim boyumuzu aşan bir sözdür, sanıyorum..........
aleykum selam sonuna kadar katılıyorum. ayrıca kimse kızmasın bana ama bu kin, öfke ve nefret bu sayfa ve siteye uymamış. farkındaysanız sitenin sağ üst köşesinde mevlana hazretlerinin veyahut onun görüşünü temsil eden bir fotoğraf var...!
ben bu konuya bloğumda sizlerle birşeyler paylaştım. eğer beni aileden kabul eder ve kırılmazsanız benim görüşüm bu dur,
Yarat?lan? Severiz Yaratan'dan Ötürü - Bloglar - Seviyorum islam?, Peygamberimi, Rabbimi ve insanlar?

ugur_

<b>Yalnız Kurt</b>
Silver
kardeşler konuda amaç şu kimse kimsenın tasarrufunda olan birşeye zarar veremez buna kamu malları dahil ayrıca hiç kimse bir başkasına zararda veremez dolaylı olarak bunun şerende haddi vardır.
yani yapılan işlenen suç eğer cezasız bırakılırsa ardı kesilmez meseleye burdan bakın adamlar otobüs yakar içinde masum insanlar var işyerlerini yağmalar başkasına ait araçları yakar bunlar yüzünden esnafda memurda zarar görür alakası olmayan insanlarda
bu yapılan eylemlerin ne islami yani nede insani yanı vardır bizler insanları severiz saygı duyarız bunun sebebi hepimizi alemlerın rabbının yaratmış olmasıdır ama hiç kimseyede zarar vermeyiz çünkü iman ettık dıye ıddıada bulunmuşuz insanlar bizim elımızden dılımızden zarar görmemelıdır demekkı bu tıp eylemlere katılanlar müslüman değil
asılsın veya kurşun sıkılsın anlamı şudur allahın kanunları caydırıcıdr nedenı ınsanların süç işlememlerı içindir ama insanların kendı çıkardığı hukumler ortada ve zayıftır ama yapacak bişey yok bari verılsın sert cezalar içeri tıkılsınlar senlerce veya standart daha önce osmanlılar dönemınde selçuklular dönemınde ve dıger ıslamı dönemlerde haydutlara eşkıyalara hırsızlara verılen cezalar aynen uygulansın bakalım hangısını seveceksınız buyrun ıslam fıkhına bakın
şimdiden kolay gelsın