tahsin_i_fani_beser günlügü

Beyaz sayfalar emanetimizdir. Özümüzün nazariyesini, kalemimizle beyaz sayfalara pratize ederiz. Ne mutlu onlara ki, emanetlerini "hak"la tezyin etmislerdir. Bizler de bu güzellige namzet, günlügümüzü beyaz sayfalarla paylasacagiz. Hadi bismillah.

Konu başlatan Benzer konular Forum Cevap Tarih
M Üye Günlüğü 81
S Üye Günlüğü 14

Benzer konular

Cemeat kavgalarina, statü kavgalarina gerek yok. Bunlar dünyanin gecici zinetleri. Ölüm denen son, öyle bir son ki, bizleri Allahü Teala ile bulusturuyor. Bu bulusturma öyle bir sey ki sadece amellerimizle O'nunla yüzlesiyoruz. Baska da yok. Imamlik, müezzinlik, seyhlik, doktorluk, basbakanlik makami dünyada kalmis. Ölüm onlari bedenlerimizden siyirmis ve bizleri sadece amelimizle ve müslümanligimizla bas basa birakmis.
Dikkat edin, degmez muhataplarla kavgali olmaya.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Mani koyamadim kalbime. Beyaz sahifelerini an be an doldurdum ve kalbimi actim sana. Biliyordum seni yordugumu ama geri kalamiyordum bu halimden. Sen ise sanki bunu belli edercesine, bayaz sahifelerini doldurdukca kelam ettin bana. Onun ötesinde beyaz sahifelerim hep bos birakildi senin cenahindan. Ben de sana saygimi lütfediyorum o zaman. Artik ben de senin sahifelerini temiz, tertemiz birakiyorum. Mutlu ol e mi?

Moderatörün son düzenlenenleri:
Sevdim, sevmeliydim de. Gecelerimin sakinliğini, sade ve ıssızlığını paylaşacak sevdiğimin sevgisine muhtaçtım. Bu yüzden sevdim de. Ama hiç bir şey değişmedi. Gecelerim ısszlığımı paylaşan oldu benim. Gecelerim onlar benim sevdiklerim. Ben de onların.

Ziyaretçilerden Sorular

Cevaplar
0
Görüntüleme
64
2
  • Cevaplanmamış Konu
Cevaplar
1
Görüntüleme
251
Ayşe Hatun