suçlu benim beni öldürün

D

derf

Misafir
imam hatip liselerini kapattiran benim.
kuran kurslarini kapattiran benim.
allah dostlarini ordan oraya sürdüren benim.
tesettürlü kiz öGrencilerini üniversite kapilarinda bekleten ve içeri almayan benim.
filistinli çocuklari öldüren beni.
bosnali iranli irakli kadinlara tecavüz ettiren benim.
gece yarisi tesettürlü bayanin evini bastiran benim.
bütün bu olaylarin sorumlusu benim.
ÇÜNKÜ,ben namazlarimi kilmadim.
ÇÜNKÜ,ben orucumu tam tutamadim aç kalmakla yetindim.
ÇÜNKÜ,ben evvabin namazini terkettim.
ÇÜNKÜ,ben geceleri allaha dua dua yalvarmadim.
ÇÜNKÜ,ben havet namazi kilmadim.
ÇÜNKÜ,ben her daim allah(cc) diyen dostlarin arkasina takilmadim.
doGrulari anlatmak için evimden çikmadim ve sicak çayimi yudumlarken televizyon karsisinda çakilip kaldim.
ÇÜNKÜ,ben allah (cc)'e karsi eylenceyi tercih ettim.
ÇÜNKÜ,ben demet demet dolarlari biriktirme sevdasina düstüm.
bana burs dediler dilenciye verir gibi verdim.
bana kurban dediler vermem evde kesicem dedim.
bana zekat dediler yarin aç kalirim endisesiylen ihlasla sakladim.
ben cimrilik yaptim hep arabamin markasini yükseltmeyi düsündüm.
ben ev almayi planladim.
ben elimdeki elbiseleri beGenmeyip yeniler için maGaza maGaza dolastim.
ben haberlerde alla(cc) dostlarina saldiranlari görüdüm,çok kizdim,çok üzüldüm ama haberlerden sonra maç izlemeyide ihmal etmedim.
ben allah dostlarini taniyamadim ama fionrentina takiminin oyuncularini çok iyi tanidim.
ben allah için hiçbirsey yapmadim...
arkadaslar beni öldürün;
çünkü bütün olaylarin sorumlusu benim.
ARKADAsLAR BENI ÖLDÜRÜN
benim yerime aktif görev bilincine ve mesuliyet duygusuna sahip olan bir genç yetistirin.
benim yerime allah(cc) için yasayan iyiliGi emreden,kötülüGü yasaklayan bir genç yetistirin.
ben yerime kapi kapi dolasip allah(cc)'i anlatan,davasini anlatan yilmadan yikilmadan kosan bir genç yetistirin.
benim yerime ailesine,arkadaslarina,akrabalarina,is arkadaslarina,tüm çevresine allahi anlatan ve bununla yetinmeyen deniz ötesine,okyanus ötesine gidip davasini anlatan bir genç yetistirin.
benim yerime namazini tam kilan evvabin ve teheccüd namazini kaçirmayan bir genç yetistirin..
benim yerime geceleri dualarla allaha yalvaran,seccadesi gözyaslariyla yikanan bir genç yetistirin..
benim yerime haram nedir bilmeyen bir genç yetistirin.
benim yerime isinde çok iyi olan bol rizik kazanan, kazandiGinin tamamini allah yolunda harcayan bir genç yetistirin.
benim yerime cömert bir genç yetistirin.
benim yerime müslümanlar ezilirken,zulum altinda iken,tatil yapmayan,eylenceye gitmeyen,televizyon seyretmeyen,maç pesinde kosmayan bir genç yetistirin..
benim yerime, allah (cc)dostu bir genç yetistirin..
ÇÜNKÜ DINIMI ANLATAMADIGIM IÇIN,YAsAYAMADIGIM IÇIN BU OLAYLARIN SORUMLUSU BENIM...!!!!!!!!!!!!