Sizce Türkiye`de insanlar en çok hangi sebeple boşanıyor?

• Kullanılan toplam oy
    197
  • Anket kapatılmış .
EsSelamünaleyküm Sevgili müslüman ve din kardeşim

Cevap :D bence aşağıdakilerin hepsi
Maddi sorun
Geçimsizlik
Aldatma
Çocuklarla ilgilenmiyor
Eşlerden birinden kaynaklanan sağlık sorunu
Sevgi veya aşkın ortadan kalkması
Madde bağımlılığı
Cinsel sorunlar
alkol sorunu
Diğer (Yorum bırakabilirsiniz)[/
B]
tesekkur :pismandegil:

nurSU

Acemi Üye
Silver
Benim şahsi düşüncem islamiyetin hakkıyla yaşanmaması..
yukarıdaki şıklara baktığımız zaman KUR'AN-I KERİMİ ve SÜNNETİ kendisine rehber edinen için bunlar üstesinden gelebilecek sorunlar...
katılıyorum arkadaşım inanç bağı zayıfladıkça insanı insan yapan davranışlar tarihe karışıyor, karşısındakini önemsemeyen ben merkezcil , nefsinin peşinden sürüklenen , karşısındakini YARATANDAN ÖTÜRÜ SEVMEYİ unutan bizler ; çözüme odaklanmaya da çok uzağız .. bu arada 8 mart kutlu olsun ama islamın parladığı kadına verilen ehemmiyetin OBJEden ziyade , kutsal sayıldığı ; değer verildiği günlerde yaşamayı isterdim . AEO

simten

Acemi Üye
Silver
bence eğer boşanıyorlarsa lütfen çocuklarını dünyaya getirmeden düşünsünler ama en çok para yüzünden benim fikrim

ebrulim

Acemi Üye
Silver
Günümüzde boşanmak için evleniyorlar sanırım.Kimse çaba göstermiyor evliliklerini kurtarmak için.Her iki tarafta sorun var birbirlerine sadık olmuyorlar.kimse doğru yoldan ayrılmasın.Allah yar ve yardımcımız olsunn...

son dönemlerde kadınlar kadın hakları adı altınta hep kocaya karşı isyana teşvik ediliyor. bunun sonucunda beklentiler artıyor ve kavga gürültü başlıyor. bu da boşanmaya kadar gidiyor.

merhaba,boşanmayı yaşamış biri olarak burda yazan arkadaşlarıma katılıyorum aynen.özelliklede karakuş arkadaşıma katılıyorum.bizim boşanma sebebimiz alkol ve ihanetti.ayrıldığım insan dinden tamamen uzakta yaşayan biriydi...yalnız iki tarafında dindar olması güzel tek taraflıda sorun çıkıyor.ne dersiniz?