Sizce Türkiye`de insanlar en çok hangi sebeple boşanıyor?

Sizce Türkiye`de insanlar en çok hangi sebeple boşanıyor?

• Kullanılan toplam oy
    197
  • Anket kapatılmış .

yonetim

Çalışkan Üye
Yönetici
Administrator
Sebebi ne olabilir
Yorum bırakabilirsiniz...!!!

Benzer konular

leylican

Acemi Üye
Silver
Benim şahsi düşüncem islamiyetin hakkıyla yaşanmaması..
yukarıdaki şıklara baktığımız zaman KUR'AN-I KERİMİ ve SÜNNETİ kendisine rehber edinen için bunlar üstesinden gelebilecek sorunlar...

yukarıdaki şıklara baktığımız zaman KUR'AN-I KERİMİ ve SÜNNETİ kendisine rehber edinen için bunlar üstesinden gelebilecek sorunlar...

leylicana katılıyorum..
kuran ve sünnet ışığında bir hayat sürdürülmeyince geçimsizlikler oluyor tabiki..buda boşanmaya yol açıyor
ama üstesinden gelinebilecek sorunlar elbtte..
boşanmak kolayı seçmektir

sevdacicegi

Acemi Üye
Silver
aynı fikirdeyim...

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

karakus

Acemi Üye
Silver
Saadetİn ReÇetesİ

Kardeşlerimle hem fikirim,islam-ı islamda aile yaşantısını toplumumuz malesef bilmiyor.benim ailemle ilgili prensip ve ilkelerim 4 temel üzerine oturuyor.SEVGİ,SAYGI,SADAKAT,SORUMLULUK bunlardan biri eksik oldumu diğer mevcut yaşanan duygularıda zamanla yıpratıp evliliğin sonunu hazırlıyor.malesef günümüzde insanlar bu destura uymadığı içindirki her geçen gün türk aile yapısında çatırdamalar,ayrılıklar çoğalıyor.cenab-rabbim milletimiz hakkında hayırlı olanı nasip etsin inşallah.

sad bin muaz

Acemi Üye
Silver
kısının ne hal uzerıne evlendıgıne baglı

eger kısı kufur uzerıne evlenmısse onlardan her turlu hayvanlık ve pıslık beklenır eger kıısı allahın dını ııcın evlenmısse ondan bosanma sebeıde munafıklıktır