sevgi programi

esenlik_yildizi

Acemi Üye
Silver
SEVGI PROGRAMI

Müsteri:Çok fazla teknik bilgim yok.SEVGI yüklemek için ne yapmam gerekiyor.

Yetkili:Ilk adim olarak KALBIM dosyanizi açmaniz gerekiyor.Açtiniz mi?

Müsteri:Evet.Ancak su anda GEÇMIs ACILAR.EXE,DÜsÜNDÜKÇE.EXE,HASET EXE VE GÜCENME.EXE isimli programlar da çalisiyor.Onlar çalisirken SEVGI yükleyebilir miyim?

Yetkili:problem deGil.YüklediGiniz anda SEVGI otomatik olarak sisteminizden GEÇMIs ACILAR.EXE'yi silecektir.Bir süre daha geçici hafizanizda kalabilir ama artik diGer programlari etkilemeyecektir.SEVGI er geç DÜsÜK GÜVEN .EXE'yi silerek YÜKSEK GÜVEN.EXE isimli bir modül yükleyecektir.Ancak siz HASET EXE VE GÜCENME.EXE'yi mutlaka kapatmalisiniz.Bu programlar SEVGI'nin yüklenmesine engel olur.Onlari kapatabilir misiniz lütfen?

Müsteri:Tamam kapattim.SEVGI otomatik olarak yüklenmeye basladi.Bu normal mi?

Yetkili:Evet ama unutmayin ki bu sadece bir teme program.Üst versiyonlarinin yüklenmesi için baska KALP'lerle baGlanti kurmaniz gerekiyor.

Müsteri:Hayir yaaa..Daha simdiden bir hata mesaji verdi.Ne yapmam gerekiyor?

Yetkili:Mesaj ne diyor?

Müsteri:HATA 412-PROGRAM IÇ SISTEMDE ÇALIsMIYOR.Bu ne demek.

Yetkili:Endiselenmeyin.Bu siradan bir problem.SEVGI programinin baska
KALPLERDE çalismaya hazir olduGunu ama henüz sizin KALBINIZDE çalismadiGini söylüyor.Programin baskalarini SEVEBILMESI için öncelikle sizin kendi sisteminizi SEVMENIZ gerektiGi anlamina gelir.

Müsteri:Yani ne yapmam gerekiyor?

Yetkili:"KENDINI KABULLENME"isimli dosyanin altindaki KENDINI AFETME.doc,KENDINE GÜVENME TXT,DEGER BILME.TXT ve IYILIK.doc isimli dosyalarin üzerine tiklayip hepsini "KALBIM"dosyasina kopyalayin.Bir de KENDI KENDINE KRITIK.EXE'yi tüm dosyalardan ve daha sonra çöp kutunuzdan silerek tamamiyla yok olduGundan emin olun.

Müsteri:Basardim.Hey!KALB'im gerçekten tertemiz dosyalarla doluyor.GÜLÜMSEME.AVI su anda monitörümde oynuyor ve SICAKLIK.COM,BARIs.EXE ve MEMNUNIYET.com KALB'imin içine kopyalaniyor.

Yetkili:O zaman SEVGI yüklendi ve çalisiyor.su andan itibaren her seyle basa çikabilmeniz gerekiyor yalniz telefonu kapatmadan son bir sey...

Müsteri:Nedir?

Yetkili:SEVGI programi ücretsizdir.Onu ve onun tüm modüllerini tanistiGiniz herkese verin.KarsiliGinda onlar da baskalariyla paylasacak ve sonucunda size tertemiz modüller geri dönecektir. YETER KI PAYLAsIN.....