Perşembe Gecesi dualanmak üzere dağıtıma sunulmuştur..

yonetim

Çalışkan Üye
Yönetici
Administrator
Selamunaleykum
islamisohbet.gen.tr tarafından her hafta yüzlerce , binlerce yasin okunuyor ve her perşembe gecesi dualanıyor.

Unutmayınız ki toplam ömrümüz boyunca 200-300 yasin okuyamayız belki okuruz. Ama hep birlikte dolu dolu geçmişlerimizin mekanlarını bir anda fazlasıyla nur ile aydınlatıyoruz inşallah.

Sizde bir fener olmak istiyorsanız gelin dualarda buluşalım.

Perşembe gecesine kadar kaç yasin okuyabilirsiniz.
1-2-3 farketmez. Fazla alarak yakın komşu ve akrabalarınızada dağıtabilirsiniz..

El-Emin

Tecrübeli Üye
Administrator
Maşallah Alah razı olsun
Yaklaşık 239 adet sohbet odası kullanıcıları almıştır...
Bu perşembe gunu dualanacaktır, almak isteyen kardeşlerimiz alım yapabilirler...

El-Emin

Tecrübeli Üye
Administrator
Allah razı olsun wakfe ablacım...
Binlerce kullanıcı giriyor ama ihtiyacları yok sanırım...

NeyDiM

Acemi Üye
Silver
S.A.Bende nacizane 51 tane yasin alıyorum inş....Wakfe abla hedefim sensin sen ne yaparsan 1fazlasını ben yapıcam...=)

"almina"

Acemi Üye
Silver
Selamunaleykum
************.gen.tr tarafından her hafta yüzlerce , binlerce yasin okunuyor ve her perşembe gecesi dualanıyor.

Unutmayınız ki toplam ömrümüz boyunca 200-300 yasin okuyamayız belki okuruz. Ama hep birlikte dolu dolu geçmişlerimizin mekanlarını bir anda fazlasıyla nur ile aydınlatıyoruz inşallah.

Sizde bir fener olmak istiyorsanız gelin dualarda buluşalım.

Perşembe gecesine kadar kaç yasin okuyabilirsiniz.
1-2-3 farketmez. Fazla alarak yakın komşu ve akrabalarınızada dağıtabilirsiniz..
arkadaşlar bugün perşembe ben yeni gördüm 3 tane de ben almak istiyorum allah kabul etsin az aldım ama yeni duydum çok alanlardan özür dilerim dualarına bizi de ortak etsinler amin tesekkur