Oyun İndirme Merkezi

b.a.f.

Acemi Üye
Silver
#1
Ücretsiz ve üyeliksiz bir site olan oyunuindir.com sitemizi değerli forum kullanıcılarına bu başlık altından site bölümleri ile tanıtmaya çalışacağız.

Oyun indir
oyunuindir.com ile herhangi bir sınırlamaya maruz kalmaksızın en güncel bilgisayar oyunlarının ücretsiz tanıtım sürümlerini indirebilir ve keyifli saatler hatta daha fazlasını geçirebilirsiniz. Sitemizde kesinlikle yasadışı şekilde yayımlanan oyun sürümleri bulunmamakla birlikte tanıtım sürümlerinin yanında ücretsiz olarak full sürümü yapımcı firmasınca piyasaya sürülmüş tam sürüm oyunlar da bulunmaktadır. Neticede oyun piyasasının desteklenmesi için korsanın önüne geçilmesi gerekmektedir ki bu konuda kendi adımıza üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Keyiflerden feragat etmeden olması da cabası diyelim...

Online Oyun İndir Bölümü: Online oyun indirme bölümümüzde son çıkan ücretsiz online oyun clientlerine ve bu clientlerin gerekli dil ve yama dosyalarına yer veriyoruz. Online oyun keyfini yaşayanlar sürekli yeni oyun arayışlarına girmekteler ki bu zevki reel anlamda yaşayanlar ancak buna anlayış gösterebilirler. Bir oyunu gerçek oyuncularla oynamanın tadını hiçbir versiyon veremeyecektir. Online oyunları da diğerlerinden üstün kılan ve bizce üst sırada yer almasını sağlayan ana nokta budur.

Araba Yarışı Bölümümüz: Araba yarışı oyunları özellikle bilgisayarla yeni tanışmış kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Bunun ana sebebi oynanabilirlik ve kontrol açısından fazla profesyonellik gerektirmemeleridir. Bu anlayışı son yıllarda yeni nesil araba yarışı oyunlarıyla ve zorlaştırılan kontrollerle birlikte gerçek anlamda yenilenip araba kullanıyorum hissi uyandıran oyunların artışıyla birlikte eski kullanıcıların gönlü tekrar fethedilmiştir ki bu da listede ikinci sırada kendine yer edinmesinde önemli rol oynuyor.

Savaş Oyunu Bölümümüz: Savaş oyunu bizi geçmişin acılarını farklı versiyonlarla farklı tutkulara çeviren muhteşem kalitede grafiklerle oyuncuyu derinden bağlayan oyun dünyasının demirbaşlarından biridir. Savaş oyunları için elbette söylenecek çok şey var ama kelimelerin kifayesiz kaldığı noktada en güzeli olan sizin hayal gücünüz bize fazla söze gerek bıraktırmayacak ölçüde derinlere girmeme konusunda telkinlerde bulunuyor. Son sözü savaş arenasında söyleyeceğiniz dünyaya hoşgeldiniz.

Sitemizde elbette daha birçok bölüm mevcut. Her birini tanıtarak fazla sınırları zorlamanın bir anlamı olmadığını düşünüyorum. Keyifli forumlar :)
 

Ziyaretçilerden Sorular

Cevaplar
0
Görüntüleme
64
2
  • Cevaplanmamış Konu
Cevaplar
1
Görüntüleme
251
Ayşe Hatun
Cevaplar
0
Görüntüleme
2,323