• Teşrik tekbiri getirmeyi unutmayınız

Önemli! Lütfen okuyup ve Dua’ya katılabilirmisiniz..

lovable

Acemi Üye
Silver
Mevlam ilginizden dolayı Razi ve Hoşnut olsun. Allah (C.C.) yar ve yardımcımız olsun. Rabbim sizleride sevindirsin İnşAllah. Annenin hamileliği 8. Ayın içerisinde Rabbim en iyisini bilir.

lazhuseyin

Acemi Üye
Silver
s.a

allah razı olsun her şey gönlünüzce olsun ne kadar zor bişey vede kötü moralli olmak üzülmek korkmayın can doatlarım allah gariplerin ve mazlumların yardımcısıdır belki o bacımızın karnındaki hasta gözüken ve hasta bildigimiz bebek dogdugunda kim bilir ne güzelliklerlen dogacak ve sizlere insanlıga ümmete muhammede hayırlı olacak üzülmeyin herşeyin vardır bi hikmeti üzülmeyin kardeşlerim ve can dostlarım sizler daim husurlu ve neşeli mutlu olun inş çocugunuz dünyaya geldigi zamanda öyle olun olursunuzda inş bakın anne babnında duası kabul dür sizlerde dua edin inş bende dua edecem inş sizlere inş sizler yeterki üzülmeyin nice hayırsız evlatlar doguyor kim bilir sizinki hepsinden daha eyi olacak inş inş dogar saglam hiç bişeyi olmadan saglıklı okur hafız olur ve sizlere şefaatçi olur inş allah mubarek ve hayırlı bir evllat nasip eylesin sizlere inş allah tüm anne babalarada sizin sayenizde hatırlamış olduk yardım eylesin ve hiç bir zamn dogru yoldan ayırmasın amin inş hem sizin için hemde çocugunuz için dua edecem olurmu hakkınızı helal edin belki çok konunşuup hata yapmış veya sizi kırmış olabilirim kusuruma bakmayın hakkınızı helal edin inş kurbanım rabbim habibin suyu hürmetine dostları hürmetine sevdigi kullar hürmatine sizlere en güzel yardımıylan yardım eylesin
rabbim yolunusu açık ve selametli ve sonunuda hayırlı eylesin amin allah razı olsun a.e.olun .k.i.b.sizler üzülmeyin yeterki ben elimden geldiginc edua larımlan sizlere en güzel bişekilde yardımcı olmaya hazırım inş ama
ayrıca benden yani bana söylesenizde ben okusam ben söylesem az olur siz söyleyin gönlünüzden ne geliyorsa ben okuyayım olurmu

nides

Acemi Üye
Silver
sizin için 5 tane yasin okudum okumaya devam edeceğim inşaallah Allah yavrunuza şifa versin sağlıklıca dünyaya gelmek nasip etsin.

esema

Acemi Üye
Silver
llah acil şifalar versin inşallah tez zaman da iğleşir okunmuş 300 tane selavatım var dualarımda olucak inşallah