• Teşrik tekbiri getirmeyi unutmayınız

Önemli! Lütfen okuyup ve Dua’ya katılabilirmisiniz..

şövalye

Acemi Üye
Silver
allah yardımcınız olsun kardeşim hayır ve şer allahtandır.
inşaallah dualarımız küçük kardeşimize ulaşır. Ve sağlıklı bir şekilde dünyaya merhaba der. Tıp bir kez daha yanılır ve sizlerin yüzü güler

ponder

Acemi Üye
Silver
allah C.C.nun selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, allah yar ve yardımcınız olsun. Hasbunallahu ve ni'mel vekil ni'mel Mevla ve ni'me'n nasîr.

Hz İbrahim A.S. ateşe atılmak için mancınığa konulduğu zaman Cibril aleyhisselam:
“Bana ihtiyacın var mı” diye sordu. Hz İbrahim as O'na şöyle dedi;
“Sana hayır, ama alemlerin Rabbine evet!”
“Hasbunallahu ve ni'mel vekil ni'mel Mevla ve ni'me'n nasîr”
(“Allah Teala, bize yeter, O ne güzel vekildir Ne güzel Mevla ve ne güzel yardımcıdır”)
dedi de o yakıcı ateş kendisine “soğuk ve selametli” oldu.

([Ey resulüm, senden] yüz çevirirlerse, de ki: “Hasbiyallahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azim” = Allah bana kâfidir, Ondan başka ilah yoktur, ben sadece Ona güvenir, Ona dayanırım. O büyük Arşın sahibidir.) [Tevbe 129]

Okuduktan sonra bildirimde bulunacağım inşaallah.

"almina"

Acemi Üye
Silver
kurban olduğum allahım yeri göğü direksiz tutan rabbim şifa isteyen herkeze acil şifalar versin bende okuduktan sonra yasin ve selevatların sayısını yazarım kardeşim merak etmeyin bu kadar edilen dua inşallah kabul olacak

prenses57

Acemi Üye
Silver
rabbim sifasini versin insallah 10 yasin de benden insallah aramizda salih bir kul vardir ve onun duasi hurmetine sifa bulur
unutmayalim ki herseyin bir sebebi birde bedeli verdir sabir diliyorum

camii

Acemi Üye
Silver
inşaallah okuyacağım fakat benimde bir oğlum var onlar çok tatlı oluyorlar lütfen onlara bakanlara allahım peygamberimizin şefaatından mahrum etmiyecek bunuda unutma.

camii

Acemi Üye
Silver
İnşaallah okuyacağım, fakat benimde bir oğlum var onlar çok tatlı oluyorlar. l
Onlara bakanlara Allahım, Peygamberimizin şefaatından mahrum etmiyecek bunuda unutmayın.ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN.

mavik

Acemi Üye
Silver
ALLAH celle celalehu acil şifalar versin benim hanımda hamile duygularını anlıyorum ALLAH celle celalehu acil şifalar versin yardımcın olsun sığınak sağlam çıkma ordan onun izniyle şifasını verecek