okul anilariniz yok mu?

Figann

Acemi Üye
Silver
Ben liseyi yatili okudum.Saat sabahin altisinda etütümüz olurdu,sicaçik yataktan kalkip buz gibi siniflara giderdik.Bir arkadasimiz vardi,öyle ellim sellim giynip etute gelirdi ki yari etut olmus ama yoklamaya yetismis olurdu.Sinir oluyoruz ya oyun oynayacaGiz arkadasa önce güzelce uyumasini bekledik,daldiGina emin olduktan sonra hep beraber hiç üsenmeden formalarimizi giydik,telasla Sibeli kaldirmaya çalistik.kalkti giyindi yüzünü yikamaya gidince de bizler hemen soyunup yataklarimiza yattik, çünkü gece saat 2 filandi :) gelipte bizi yatakta görünce her seyi anlayip söylendi durdu ama bizde müthis bir zevk almistik.Gecenin bir vakti giyinme pahasinada olsa 8)

Benzer konular

NALANB

Acemi Üye
Silver
Biz lisede, bazen sinav sorularini öGretmenlerin dolaplarindan gizlice alirdik. :twisted:
Sonra sinavimiz çok iyi geçerdi.. :D

:oops: :oops: :oops:
Ama simdi düsününce çok utaniyorum. Çünkü biz o sorulari almadan da iyi notlar alabilen insanlardik. Sirf bir seyler yapmis olmak için mi yapiyorduk ne... Acaba -farkeden öGretmenlerimiz olmussa- hakkimizda neler düsünmüslerdir.. :oops:

Figann

Acemi Üye
Silver
Bende kopya çekmedim dersem yalan olur :oops: matematik hocamiz rahatsiz bir kisilikti roporlu olmasina raGmen arkasi kuvvetli hala çalisiyordu,biz ne yapak yaniiii :p adam hiç konuyu anlatmaz tahtaya yazar çikip giderdi.Bizde yazdiklarini not alirdik.Sinav zamani yaklasincada artik hepimiz dua ederdik sinav yapacaGi ilk sinif olmamak için ,ilk sinav olanlardan sorulari alip aynen hazirlardik hoca arkasini döndüGü gibi kaGitlari deGistirirdik.Ama hiç bir zaman doGru notlari vermez kimsede bir sey diyemezdi.

thares

Tecrübeli Üye
Silver
sahra025' Alıntı:
Ben liseyi yatili okudum.Saat sabahin altisinda etütümüz olurdu,sicaçik yataktan kalkip buz gibi siniflara giderdik.Bir arkadasimiz vardi,öyle ellim sellim giynip etute gelirdi ki yari etut olmus ama yoklamaya yetismis olurdu.Sinir oluyoruz ya oyun oynayacaGiz arkadasa önce güzelce uyumasini bekledik,daldiGina emin olduktan sonra hep beraber hiç üsenmeden formalarimizi giydik,telasla Sibeli kaldirmaya çalistik.kalkti giyindi yüzünü yikamaya gidince de bizler hemen soyunup yataklarimiza yattik, çünkü gece saat 2 filandi gelipte bizi yatakta görünce her seyi anlayip söylendi durdu ama bizde müthis bir zevk almistik.Gecenin bir vakti giyinme pahasinada olsa 8)
Ben Bu Aniya Bayildim Çok Iyi Düsünce
Gecenin 2 sinde Çok Güzel saka Olmus

M

Misafir

Misafir
utanarak söylüyorum...bende kopya cektim..bir gün felsefeden yazili olacaGiz..sinavdan 2 ders önce baska sinif sinav oldu..bizde gittik sorulari aldik ..cevaplarinida yazip çalistik belki sinavda lazim olur diye cebe attim..5 tane soru sormus hocamiz bende 4 ünü yaptim..en sonunucu soruyuda yapmak için nefsime uyup kaGiti cebimden cikarip saG elime koydum maksad kalemi tutuyorum ya saG elle..mecburen sikmak zorundada kaliyorum he iste hoca anlamaz diye...ana elime kaGiti koydum hoca yavas yavas yanimageldi...su saG elini bir aç bakayim dedi...olanlar o an oldu... bu bana iyi derse verdi.... bir daha nefsine uyma onun daha çok istediGini, iki hocanin her zaman kopyayi yakalayacaGini...birde sinifin hepsinbin bana bakmasi acaip olmustu...utanmistim..sinav bitiminde kopyacilarin krali lakabini yakistirdilar bana...ne demessizn :D :D