Nedenmi cadde.eu lıyız ??

#1
ÇÜNKÜ Burada Basamakları Tek Tek Tırmanırsın. Koşarsın Çabalarsın ve Zirve Tam Karşındadır ama Ulaşamazsın.CADDE EU Dostluğun Sonu Yoktur. Sürekli Çıktığın Dostluk Merdivenidir.


Çiçekli Yollardan geçersin CADDE EU da Tüm Arkadaşların Sana Elini Uzatır Çiçeğin Suya uzandığı gibi. Hiç çıkmak istemezsin bu güzelliğin içinden.


Tüm Lezzetleri Farklılıkları Bir arada yaşarsın CADDE.EU'da. Birgün Geriye Baktığında Çok yol katetmişsindir. Bütün bunları benmi başardım diye şaşırırsın. Sonra anlarsınki Bu yolda her basamakta onlarca arkadaşından yardım almışsındır.


Bazen O kadar çoğalırızki İlerlemek için yollarımızı genişletmemiz gerekir. El Birliği ile CADDE.EU da bunuda başarır Engelleri tek tek kaldırırız.


Tehlikeli virajlardan dönmek zorunda da kalabiliriz. Ama Biz CADDE EU LIYIZ bize hiç birşey olmaz. Arkamıza Bakmayız. Bakmayız çünkü her zor anımızda sıcacık bir nefes samimi bir el bizim yanımızdadır..


Sonunda Düzlüğe Çıktığımızı zannederiz bitti deriz ama bu yol çınarların derinlere saldığı kökler kadar kalıcıdır. Yanımızda yüzlerce dostumuz vardır artık hiç bitmeyen Yolculuğumuzda.


CADDE EU LI Olmak ayrıcalıktır. Lütfen bu bilinçle hareket edelim...;)tesekkur
 
Konu başlatan Benzer konular Forum Cevap Tarih
N İlginç Konular 20
K İlginç Konular 11

Benzer konular

-GüLBeYaZ_

Güle Meftun-Forum Bilgini
#8
********************************************************************************yola devam ,büyüyerek hep ileriye inşaallah:))
CADDE EU LI Olmak ayrıcalıktır.Teşekkürler emegine sağlık
 
#10
vay beeeeeeee kardelençiçeğim niye başta sölemedin
kaç zamandır bende düşünüyorum neden neden diye:D :D :D :Dçok güzeldi
emeğine sağlık..