manevi şirket kurduk hisse alırmısınız

nides

Acemi Üye
Silver
Manevi şirketimize buyurun hissedar olun.

"Allah sözün en güzelini, birbiriyle uyumlu ve bıkılmadan tekrar tekrar okunan bir kitap olarak indirdi. Rablerinden korkanların, bu Kitab'ın etkisinden tüyleri ürperir, derken hem bedenleri hem de
gönülleri Allah'ın zikrine ısınıp yumuşar. İşte bu Kitab, Allah'ın, dilediğini kendisiyle doğru yola ilettiği hidayet rehberidir. Allah kimi de saptırırsa artık ona yol gösteren olmaz" (Zümer, 23).

Kur’ân’ı okumak, mânâsı üzerinde düşünmek ve tefekkür etmek, onu ezberlemek, namazda kıraat etmek ibâdettir. Kur’ân’ı doğru yorumlamak ibâdettir. Kur’ân’ı anlamak ibâdettir. Kur’ân’ı öğrenmek ibadettir. Kur’ân’ı yaşamak ibâdettir. Kur’ân’ın doğru yorumları olan tefsirlerini mütalâa etmek ibâdettir. Kur’ân’ı hatim niyetiyle baştan sona okumak, bitirip yeniden başlamak, okudukça tefekkürü artırmak, okudukça feyiz almak, okudukça kulluğun sırrına ermek, ibâdetin inceliğine vâkıf olmak ibâdettir. Kur’ân ile A’dan Z’ye meşgul olmak ibâdettir.
İslamturka ailesi olarak devamlı bir şekilde bıkmadan hatimler yapmak istiyoruz siz kardeşlerimizin bu manevi şirketten istifade etmesi niyetiyle gruba katılımlarını bekliyoruz.​

NOT:Hatimlerimiz 15 günde bir cüz olarak açılacak ama isteyenler iki cüz de alabilirler.ALLAH RAZI OLSUN..
Hatim Grubuna Katılın - islamturka.com - {( Müslümanlar kardeştir... )} bu linkten gruba katılabilirsiniz.

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
arkadaşlar ,formumuzdaki teknik bir arızadan dolayı , grubumuz ve üyelikleriniz silindi. Rabbimizin kelamını okumak isteyen kardeşlerimiz tekrardan grubumuzu üye olsunlar inşallah... hepinizden özür dileriz...

nides

Acemi Üye
Silver
hatim grubuna girip hisse almak isteyen kardeşler haydin buyurun manevi şirketimizden istifade edin kuranın nurundan faydalanın. duyduk duymadık demeyin benden söylemesi :) linke tıklayın anında gruba girin:)

Ziyaretçilerden Sorular

S
Cevaplar
0
Görüntüleme
23
Stevecrove
E
Cevaplar
0
Görüntüleme
30