Kurşun Kalem

YaKaMoZ PIRILTISI

Çalışkan Üye
Administrator
#1
Hiç kurşunkalemle aramızda benzerlikler olabileceğini düşündünüz mü?*Kurşunkalem gibiyiz, Geçmişi değiştiremeyiz ama düzeltme yoluna gidebiliriz.


*Kurşunkalem gibiyiz, acılarımız bizim kalem açacagımızdır. Yaşadığımız zorluklar kişiliğimizin biçimlenmesine yardımcı olurlar.

*Kurşunkalem gibiyiz, birisinin elimizden tutmasına izin verirsek çok şey yapabiliriz.

*Kurşunkalem gibiyiz, her fırsatta izimizi bırakabiliriz. Yaşamda var oluş nedenimiz budur, izimizi bırakmak. Belki küçük bir yolda, belki birlikte olduğumuz insanlarda, belki yetiştirdiğimiz insanlarda, ama kesinlikle arkamızda iz bırakmaya çabalamalıyız.

*Kurşunkalem gibiyiz, içimizde ne olduğu önemlidir. Anlayış ya da hoşgörüsüzlük, sevgi ya da şiddet, barış ya da huzursuzluk, nezaket ya da benmerkezcilik, umut ya da umutsuzluk, yüreklilik ya da korku, önemli olan içimizde ne olduğudur.

Şimdi yazı yazmak için elinize bir kurşunkalem aldığınızda, bir an için durun ve bu küçük yazı aracını düşünün. O, bize yaşam hakkında kimi önemli dersler öğretmektedir
 

ALI25

Çalışkan Üye
Silver
#2
Eline saglik sen sag ol bu yazmis oldugun yazi icin Yakamoz meseleyi senin gibi tam anlayip kavrayamadim sorun degil saglik olsun.

Bir kursun kalem ile insana örnek vermissin bundan bir yere varmak istemissin o cansiz biz ise canliyiz o bizi degil biz onu kolanmaktayiz.