Kur'an-ı Kerim'i Yakıp Yırttılar

Sabır-Ehli

Acemi Üye
Silver

Kur'an-ı Kerim'i Yakıp Yırttılar
Birçok bireysel İslam karşıtı eylem gerçekleşen törenler öncesinde Kur'an-ı Kerim yakacağını açıklayan Floridalı Papaz Terry Jones'ın yarattığı olumsuz hava etkisini sürdürdü.

Birçok bireysel İslam karşıtı eylem gerçekleşen törenler öncesinde Kur'an-ı Kerim yakacağını açıklayan Floridalı Papaz Terry Jones'ın yarattığı olumsuz hava etkisini sürdürdü. Provokatif papaz Jones, her ne kadar Kur'an yakma eyleminden vazgeçse de Tennessee eyaletinde Bob Old ve Danny Allen isimli iki papaz kameraların önünde Kur'an-ı Kerim sayfalarını yaktı. İki rahip ayrıca üzerinde Muhammed yazan bir başka kitabı da yakarak yere fırlattı. Washington da bazı eylemlere sahne oldu. Aralarında aşırı muhafazakâr Çay Partisi'nin (Tea Party) Indiana lideri olduğunu bildiren Andrew Beacham ile 6 kişilik bir grup Beyaz Saray önünde toplanarak Kuran'ı Kerim'i yırttı.

bizler kitabımıza ne kadar sahip çıkıyoruz kardeşler kendimize soralım.Ve şu anki durumumuza oturup ağlayalım ağlamayı unutmadı isek.bir yerde kitabımızı yakıyorlar bir yerde müslüman bacılarımıza annelerimize tecavüz ediyorlar.bizde erkekmiyiz şahşen ben erkekliğimden utanıyorum bacılarıma tecavüz edilirken.

Benzer konular

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
bizler hakkıyla sahip çıkamıyoruz. ne dinimize nede kuranı kerimimize.
rabbim bizlere hatalarımızdan dönmeyi , zalimleride kahhar isminin tecellisini nasip etsin kardeşim.
sabır diye diye umursuz olduk galiba...
konu için allah razı olsun...

ugur_

<b>Yalnız Kurt</b>
Silver
öncelıkle yüce kıtabımızı yakanların kım olduguna bakalım bu bıze onların arasından sonradan kazanacagımız kımselerın oldugunu unutturmasın bır avuc ateıst kameraların önunde kur anı kerımı yakarak kendı (aptallar) ıslam dınını veya muslumanları cezalandırdılar yada çaplarınca hakaret ettıler ..
bu soysuzlar sadece dun yoktu kı tarıhtede bunların örneği çoktu buyuk ıskender ıspanya kralı vs say say bıtmez hala ateıstler kendı aralarında kuranı kerım yakıyor hadı onlar kafır ya içimizdekıler cok degıl ıkı sene kadar önce bdp lıleryanı pkk sempatızanlarıda kuranı kerım yakmıstı bır fıkra anlatayım sızlere;
bir zamanlar iki kardeş varmış bırı cambaz çok ıyı el ayak hareketlerı yapar şov yapar ve ınsanlardan alkış alır takdır toplar diğer kardeş ise neyaparsa yapsın bırturlu alkış alamaz takdır ttoplayamaz .bır gun kardeşine sorar;
sen sahneye çıktıgında herkes senı alkışlıyor yaptıgın her harekete takdır alıyorsun bende denıyorum ama bırturlu olmuyor senın gıbı basarılı olamıyorum der ve yardım ıster kardeşide ona yardım etmeyı kabul eder o akşam kardeşinin el ve ayaklarına ip bağlar ve der ki 'ben hangı ipi çekersem o ayagını veya elını oynat' tamam der dıger kardeş .akşam olur sahneye cıkar kımse alkışlamaz sonra şov başlar kardesı bır o aygı bır o elı ceker de ceker en sonunda ınsanlar yumurta vs atmaya baslar ve hakaret yagdırırlar oda dayanamaz ve bagırır ip puştun elınde benım değil der
kardeşler bızler kuranı mehcr bıraktık uzaklaştık sonucuda bu oldu bız ınsanlara ıslamı nekadar anlattıkkı dönup aynaya bakalım nerdeyız ne haldeyız işi bilenler yol aldılar mesafe katettıler bız acızlerde durmus sadece lanet okuyoruz son sozum
şehıd malcolm x e aıt olacak
“Müslüman iyi nişancı olmalı. Kuklayı değil de kuklacıyı vurmalı.”
perdenın arkasında farklı oyunlar var allah bızlerı bu oyunları bozan kullarından eylesın ve zalımlerı kafırlerı bızlerın ellerıyle cezalandırsın amin

El-Emin

Tecrübeli Üye
Administrator
3-5 adet islamı teror göstermek adına kendi suçlarını ört pas etmektedir.
Bunlarda türk olmayıp kendi ahmak kafalılardan oluşan kişiler.

sadece Türkiye değil bence tüm dünya uyandı.
Bi takıp kendini güç sanarak istediği şekilde yoneteceğini sanıp, halkı mal yerine koyanlar şimdi halk tarafından mal olarak goruntulenmektedir.

eee dünya insanlarına mal olmadıkları, mallara mallıklarını bildirdikleri için teşekkür ederiz.
Ancak mal bir insan bunu yapabilir zaten...

Çok af edersiniz.

ALI25

Çalışkan Üye
Silver
Kur'an-ı Kerim'i Yakıp Yırttılar Birçok bireysel İslam karşıtı eylem gerçekleşen törenler öncesinde Kur'an-ı Kerim yakacağını açıklayan Floridalı Papaz Terry Jones'ın yarattığı olumsuz hava etkisini sürdürdü. Birçok bireysel İslam karşıtı eylem gerçekleşen törenler öncesinde Kur'an-ı Kerim yakacağını açıklayan Floridalı Papaz Terry Jones'ın yarattığı olumsuz hava etkisini sürdürdü. Provokatif papaz Jones, her ne kadar Kur'an yakma eyleminden vazgeçse de Tennessee eyaletinde Bob Old ve Danny Allen isimli iki papaz kameraların önünde Kur'an-ı Kerim sayfalarını yaktı. İki rahip ayrıca üzerinde Muhammed yazan bir başka kitabı da yakarak yere fırlattı. Washington da bazı eylemlere sahne oldu. Aralarında aşırı muhafazakâr Çay Partisi'nin (Tea Party) Indiana lideri olduğunu bildiren Andrew Beacham ile 6 kişilik bir grup Beyaz Saray önünde toplanarak Kuran'ı Kerim'i yırttı. bizler kitabımıza ne kadar sahip çıkıyoruz kardeşler kendimize soralım.Ve şu anki durumumuza oturup ağlayalım ağlamayı unutmadı isek.bir yerde kitabımızı yakıyorlar bir yerde müslüman bacılarımıza annelerimize tecavüz ediyorlar.bizde erkekmiyiz şahşen ben erkekliğimden utanıyorum bacılarıma tecavüz edilirken.Ve şu anki durumumuza oturup ağlayalım ağlamayı unutmadı isek.bir yerde kitabımızı yakıyorlar bir yerde müslüman bacılarımıza annelerimize tecavüz ediyorlar.bizde erkekmiyiz şahşen ben erkekliğimden utanıyorum bacılarıma tecavüz edilirken.
Eline saglik bu konu icin sen sag ol Sabir Ehli. Kur´an- kerim o kitablar birer meal idi degil mi idi daha sonra bunlar nasil birer meal iseler tam olaraktan bilmiyorum. Ilkönce sunu diyeyim Allahu teala kitabinda onu koruyacagini demektedir, bu böyle iken meali dememis mi oluyor bir baska ifade ile onu haric mi tutmustur bu konuda sadece soru sormakla bu meselede yetindim. Bu yakilan ve yirtilan onun birer meali degil mi idi yoksa bunlar onun da birer asli mi idi. Bir kisi olarak onun kitabi hakkinda demis olduguna bakip ve bundan yola cikarak kitabinin o var olan aslina bir zarar veremiyecegini demis oldugu ayet-i kerimede anlayip, bunu böyle kavramis bulunmaktayim bu konuda bize vaz etmis oldugu vahyi kelamindan dolayi. Hic bir kimse yüce yaratan kadar sözün de sadik ve dürüst olmamis birer insan olaraktan en güzel ve en dogru en kesin ve acik sözün tek sahibi o yüce yaratandir. Bir seye yada birseyler bir insanin ve müslümanin yüce yetmiyor diye bundan insan ve müslüman olarak utanmak gibi bir vakia yoktur. Insan zaten zayif olarak yaratilmis var olan gücü belli seylere yeter bir yere kadar ancak yeter oda ona verilmis bir takat miktari kadar dir. Bir kere insan bircok yaratilmis varliklara misal bakilsa ondan ve ona karsi bir cok varligin daha güclü oldugu görüp bilecek. Hic bir insan islemedigi bir ayip tan yada nahos sey den dolayi kendi kinamasi yada ayiplamasi ona uygun düsmez, hele bu bir kere mu´min ise ona hic yakismaz.

Son düzenleme:

Ziyaretçilerden Sorular

M
Cevaplar
0
Görüntüleme
6
Melvinusefe
T
Cevaplar
0
Görüntüleme