• Teşrik tekbiri getirmeyi unutmayınız

Kimse beni anlamıyor!!!

yonetim

Çalışkan Üye
Yönetici
Administrator
Beyaz Masaya gelen maili aktarıyoruz :

içimi dökmek istiyorum ama içimden geçenleri cümlelere dönüştüremiyorum.
uzun uzadıya yazmaya gerek yok aslında derdim basit ama anlaşılması zor.anlamıyor kimse.hemde hiç kimse .
YAlnIzIM YaPa YaLNIz.bana şah damarımdan daha yakın olandan başka hiç kimsem yok.elimi her gece kalbime koyuyorum ağlamak geliyor içimden ama ben tutuyorum!
eyyy kimsesizlerin kimsesi haber uçur ne zaman yanına geliyorum.

Benzer konular

yadeller_

(( Müslümanlar Kardeştir ))
Administrator
Ağlamak geliyorsa içinden tutma bence.Göz yaşı rahmettir çünkü.Kalbi temizler.
Bende ağlarım çoğu zaman.Rahatlıyor insan.
Ve kendinide bırakma böyle....
Allah yardımcın olsun her ne sıkıntın derdin varsa.

ugur_

<b>Yalnız Kurt</b>
Silver
hiç kimse yalnız değildir kardeşim unutma allah seninle ve bızlerle beraberdır allah yar ve yardımcın olsun

''Siz ey imana ermiş olanlar! Sarsılmaz bir sabır ve namaz ile yardım arayın; zira, unutmayın, Allah zorluklara karşı sabredenlerle birliktedir.''
bakara 153

''Andolsun, insanı Biz yarattık ve nefsinin ona ne vesveseler vermekte olduğunu biliriz. Biz ona şahdamarından daha yakınız.''
Kaf Suresi 16

MücTeHiD

Tecrübeli Üye
Süper Moeratör
ağlamak güzeltir kardeşim ağla rahadlarsın ve ben de namazkılargen gelir ağlamak ağlarımda encokda eyüp camine kittimi gelir

KaİhL

<b>Bu Da Geçer </b>
Silver
Eğer ki birileriyle konuşmak istiyorsan ama seni anlamıyacaklarını düşünüyorsan bi kağıda dök içini kardeşim ama isyan edercesine değil Rabbinle konuşurscasına.Yazdığın kağıdın bir şahidi olacak ki o da senin gözyaşların! O gözyaşları seni bir nebze olsun rahatlatacaktır. yadeller_ kardeşimizin de dediği gibi rahmettir onlar...Mevlam yar ve yardımcın olsun kardeşim dualarımızdasın emin ol...

melissa

Acemi Üye
Silver
kimsesizlerin kimsesi ,diledigi zaman alir kulunu yanina , O nun yanina gidene kadar olan zamani degerlendirmek en makbulu ,
hala bir seyler icin vaktimiz varken .
paylasim icin tsk ettim kardes ,allah razi olsun

zilkadee_

Acemi Üye
Silver
inan bana kardeşim aynı sıkıntıları zaman zaman herkes yaşıyor.. ama kendini en zor durumda hissettiğin anda Allah tarafından bir rahatlık geliyor içine.. yalnız olmadığını, O'nun(c.c) seni anladığını hissediyorsun.. sonra bi ümit beliriyor içinde..

ama sen yinede ağla.. ağlamak Allah'ın insanlara verdiği bir lütuf..

dost istersen Allah yeter.. elhamdulillah... Allah tez zamanda sıkıntılarını gidersin inşaallah...

gsss

Acemi Üye
Silver
Allah tan ümit kesilmez ondan ümit kesmek doğru değildir bu bir imtihandır insan sıkıntılıysa eğer önce kendine bir bakacak kendi hatalarını düzeltmeye çalışacak buna sabırla devam ederse sonu huzurdur inşaallah Allah yardımcın olsun