Erkekler kadinlarin dediklerini bir anlasa!

Erkekte de, kadinda da "kalp" vardir... Ve bunun sahibi de Allahü Teala'dir... Farkli iki cinsin kalbi sevgi merkezli birbirini bütünlemeye matuftur...
Elbette erkekler kadinlarin dilinden anlarlar...
Kadinlar da erkeklerin dilinden...
Birbirini bütünleyen iki kalpte karsilikli kamil manada sevgi, saygi, hürmet ve muhabbet yok ise, dil anlamsizligi da kadin ve erkek cenahinda yayilan oluyor...
Bu yayilmayi hizlandiran etkenler de var tabi ki... Teknolojik gelismeler... vs...
Yayilmayi bertaraf edecek "esya"lara sarilsin hanimlar ve beyler... kapali yazdim ama anlasilmistir insallah...
Selamlar...

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
Erkekte de, kadinda da "kalp" vardir... Ve bunun sahibi de Allahü Teala'dir... Farkli iki cinsin kalbi sevgi merkezli birbirini bütünlemeye matuftur...
Elbette erkekler kadinlarin dilinden anlarlar...
Kadinlar da erkeklerin dilinden...
Birbirini bütünleyen iki kalpte karsilikli kamil manada sevgi, saygi, hürmet ve muhabbet yok ise, dil anlamsizligi da kadin ve erkek cenahinda yayilan oluyor...
Bu yayilmayi hizlandiran etkenler de var tabi ki... Teknolojik gelismeler... vs...
Yayilmayi bertaraf edecek "esya"lara sarilsin hanimlar ve beyler... kapali yazdim ama anlasilmistir insallah...
Selamlar...
çok mu kapalı yazmışsınız ,yoksam ben çıkıcam diye anlamadan okudum bilmiyom ama.. bişi anlamadım :D
neyse yaw anlayan anlamıştır...
ama güzel bir paylaşımdı... yaw bende erkek gibi düşünmüştüm..nolcak şindi :D:D emeğinize sağlık....