Dizilerden memnunmusunuz?

diziler gerçekten hoş değil:) yahni ziliyorum ama boş olduğunun farkındayım.. yinede mesela kurtlar vadisi tek türkiye beşlinci boyur gibi dizilier seviyeli üsel güncel diziler.. işte yaprak dkökümü aşkı memenu şu bu onlar gereksiz vakit doldurmaya sadece... boyle düşünyorum

waterfall

Acemi Üye
Silver
benim dizilerle aram yok çünkü bir dizi herkese hitap etmeli ben bunu göremediğimden izlemiyorum .eğitici olarak discover channel belgesel izliyorum çok harika ..hem eğitiyor hemde bilgilerimi kontrol ediyorum...;)

istemsizhayat

Acemi Üye
Silver
Diziler

Ülke gerçeklerini ve halkı anlatıyor.ama malesef diziler sayesine bir yerlere yönlendirmeler yapılıyor.Oysa halkımız bunun farkında değil.Ben bazen dizileri izliyorum.Sırf gülmek eğlenmek için.Başka bir şey dizilerde anlam olarak:)

can ahmet

Acemi Üye
Silver
dizilerden memnun olmak mı ne alaka ya televizyonın kendisinden başlı başına memnuniyetsizim:allahtan ta öle bi düşkünlüğüm yok televizyona tamanen vakit öldürmek ten ve ağzını açıp aval aval bakmaktan bişey değil. ama tek türkiye fena değil izliyorum bazen. onun haricinde haberleri bile seyr etmiyorum herşey acaip sıkıcı

mehmedim

Çalışkan Üye
Silver
çarlık Rusyası yıkılmaya vakit halk isyana gelir...ülkenin durumu içler acısıdır,yöneticiler bu isyanlar karşısında ne yapacaklarını bilemezler...sonunda birisi bir fikir verir......halk için büyük sirkler kuralım...eğlenceler açalım...bu dediklerini yaparlar büyük sirkler kurulur,eğlence alanları hazırlanır..halk bu mekanlarda gönüllerince eğlenir ülkenin durumundan bi-haber eğlenceye dalar.yöneticiler durumdan memnundurlar. lakin çarlık Rusyası yıkılır halk,uykudan uyanır olup bitenleri görür ve düştüğü sefaletin farkına varır...

diziler gençliğin şuuruna tesir edecek gizli bir oyunun perde arkasıdır. magazinler,,, bu oyunun merkezinde örümcekvari ağını örmüş,temiz,saf genci fikirsiz bırakıp,ağları içine hapsederek dirhem dirhem sömürme eğiliminin gayretinden başka neki? sözde sanat icra edenlerin ilimden yoksun olduklarına şahid oldukça, bir de üstlerine vazife olmayan siyasete düçar olduklarında, daha vahim sorunlar ortaya çıkmıyor mu?

Bir zamanlar Minyeli Abdullah'ı canlandıran şahıs sanırım o filmin mahcubiyetiyle islama saldırmakta, koltuğunu sağlamlaştırmak adına islamın emirlerine hakaret edenlerin ocağına odun taşıyanların sanatçı olduklarını düşünmek ne kötüdür. oysa sanatçı, sanatı icra edenin Allah(c.c) olduğunu bilmez mi?kendisini kan pıhtısından var eden Allah(c.c), sanatın sahibinin kudretini göstermiyor mu?

Sanatçı etrafa bakıp bu sistematik işleyen muhteşem sanata nasıl kayıtsız kalır. güldürü dizilerine bakın özellikle kırcaya, kaderin manasını bilmeyenlerin ahkamını görürsünüz orada. birilerinin siyasetine rol yaparak fayda sağlamaya çalıştıkça Allah'ın merhametinden mahrum kalacaklarından habersiz midirler*. Bir zamanlar gafur tiplemesiyle manasını bilmedikleri necis ifadelerle ne müthiş alay etmişlerdir. okullarda öğretmenler örneklerinde cemalettin,muhittin,seyfettin gibi anlamını bilmedikleri ardından kahka attıkları onlarca manidar sözcükleri boğazlamadılar mı?

dikkat ediniz diziler bir sömürüdür,hem ruhi hem de bedeni bir sömürünün sinsi tuzağından başka nedir bu oyunlar?​

Déé_K_aaN

Acemi Üye
Silver
Diziler 1 Saaten Fazla Çok Gereksiz Sahneler Oluyor Bu Yüzden Rtük 40 - 50 dk lık SInır Getirse Dizilere O Zaman Kurtlar Vadisi Sakara Fırat Arka Sokaklar Gibi Aksiyon Dizileri Dahada Çekici ve Kaliteli Olur