Diyelim Ki O Bunu Okuyor Ne Yazardınız? { Sevgili Peygamberimiz }

Mete_

Acemi Üye
Silver
Denizlerin Yüzbinlerce Dalgaları Kadar Salat Hz. Muhammedin Ruhuna Miskler Gibi Yağsın !

Kara Bulutlardan Dağlara İnen Yağmurlar Gibi Yüzlerce Selam

ALLAH'ın Yanında Yüksek Habibullaha Olsun

Misk Ve Amber Dolu Bu Temiz Salatı Eminler Şahı Resulullahın Alnına Bahar Yağmuru Gibi Düşsün

Her Ne Kadar Bahar Tayfunları Varsa Hepsi Hz. Ahmedin Ruhuna Nur Olarak İnsin
Sonrada Onun Ehline Olsun

YüzBinlerce İlahi Denizler Semada Ve Arşta Bütün Melekler Taç Sahibi Habibullahı Metih Ve Sela Etsinler

YüzBinlerce İlahi Denizleri Enbiyalar Resulune Ve Sonra Ehli Aba İle Ashap Ve Yaranına Olsun Yine Hz. Resulun Ehli Üzerine Olsun Yarabbi.

Mete_

Acemi Üye
Silver
Bilir misin sevenlerin ne haldedir? Yağmur damlalarının usûl usûl çiselerken ferahlığını, 1400 yıl bahar öncesinden taşıyan rüzgârlar hissettik ya doğduğumuz gün, kulaklarımıza okunan ezanlarda biz.

Ve günlerden birgün, ebedî kurtuluşa çağrını duyduk ya sinelerimizde. Hani zaten görür görmez âşık oluvermiştik, Kalu Belâ’da ümmetini okşayan nazarlarına.

Anlatamadık ne kendimize ne başkalarına yüreğimizin dilini. Ancak bir gülün açışını görünce şebnemlerin serinliğinde, ya da seherde şakıyan bülbülleri dinleyince, bir garip buğu doldu gözlerimize senden ayrılığın tarifsiz hüznünde. Dudaklarımızda anlamı sırlı bir gülümseyiş, gözlerimizde bir kutlu özlemle bakakaldık ya seyrine ardından izlerinin.

Mete_

Acemi Üye
Silver
*** SEVGİLİ PEYGAMBERİM***

İyiki doğdun
Benim peygamberim oldun
Karanlığı ışığınlar boğdun
Sevgili Peygamberim

Senin aşkınla doldum
Gönlümün efendsisi
İyiki sana ümmet oldum
Sevgili peygamberim

Ya Resulallah

Ben bundan Altı ay Önce bir Rüya gördüm ve Rüyamda Elini öptüm ve öyle bir gelişi vardıki ama bi türlü kendisini göremedim ama Elhmd Evladını torunu Gavs'i Sani Abdulbaki hz. gördüm Onu görünce Sanki Üstüme Melekler Sıcak bir su Döktüler yandım elim yüzüm yandı kalbim yandı tir tir titriyordum Ve onun Üstüne bir soğuk su Döktüler Tir Tir titriyordum elim dudağım uyuştu narkoz yemiş gibiydim anlatılmaz bunlar aslında yaşamak lazım ardından huzurundan ayrılma sırası geldi sırtımı dönmeden arka arkaya ayrıldım oracıktan sonra onu kaybedercesine uzaklaştım uzaklaştım uzaklaştım nasılki bir bebek anasından ayrılırya sanki bir çocuğu babasından koparıpta götürürlerya öyle bir hal hasıl oldu sonra yüzümü döndüm gittim çünkü o uzaklarda kaybolmuş gözükmüyordu arkama baktım döndüm el salladım sonra yanımda bir Allah dostu dediki ben onunla konuştum sonra bebek nasıl ağlarya sısım sızım sonra gözünden bir yaş boşalır feryat figan ağlıyorum ama nasıl bir ağlama gözümden yağmur gibi su boşalıyor takkemi aldım yüzüme kapadım ağlıyorum kendimi susturamıyorum göz yaşıma hakim olamıyorum sonra o allah dostu bana döndü dediki nasıl olurda bu kadar ağlayabiliyorsun ve o göz yaşlarımla uykudan uyandımki halsiz bitkin ve çaresiz ama o gün benim için cennetti ve Şuan benim yazdığımı okuyor olsaydı Haykırırdım Ya Resulallah ne olur Ya Resulallah izin verde birkere O Nur Ala Nur yüzün Göreyim Ya Resulallah derdim