Coca Cola Haramdır !

Diyarbekir

Moderator
Silver
#1
111.jpg

Tarih : 1888.

Yer : ABD DE BİR ECZANE =Asa G. Candler & Co. ECZANESİ , 47 Peachtree St., Atlanta

Kolayı keşfedenlerin etkilendiği ürünün adı : " Vin Mariani " 1863 de Angelo Mariani tarafından icat edildi . her bir şişesinde 6 gram kokain kullanılıyordu İlk koLa 1886 da bir eczanede satıldı. coca-cola 1903 senesinde her bir şiede 9 mg kokain kullandığını kabul etti...

kaynak : Liebowitz, Michael, R. (1983). The Chemistry of Love. Boston: Little, Brown, & Co.

- Cola , doğum kontrol ilacı olarak üretilmişti. 9 yıl eczanelerde satıldı. Başarısı görülünce, içecek haline getirilip, seri üretime geçildi.

- 1942 lerde Meksika’da ilk kez üretilen hibrit tohumların ilk ekimleri, Türkiye, Hindistan ve Pakistan’da yapıldı (1943). (O dönemlerde batı kökenli ‘ herşey’ çok rağbet gördüğü için bu uygulama bizde kolaylıkla yapılmıştı… )

- David Rockfeller 1952 de (18 yaşında) Dünya Nüfus Konseyini kurdu.

Amaçları : Dünya nüfusunu azaltmaktı (doğum kontrol ilacı üretimi, nüfus planlaması projeleri uygulamaları).
O dönemde, 2000 li yıllarda dünya nüfusunun 70 milyarı aşacağı söylemiyle pek çok ülkeyi kandırmayı başardılar.

Not : Rockfeller vakfı 1980 lerde Türkiye ye aşı bağışında bulundu Bu aşıların aynı zamanda KISIRLIK yapıcı etken maddeler içerdiğine dair bazı şüpheler var .

ABD deki THE GEORGIA GUIDESTONE adı verilen ve 1979 kimin tarafından dikildiği bilinmeyen (!) devasa kayaların üzerinde şu not yeralıyor :
" Dünya nüfusunu 500 milyonun altında tut ! "

- GDO lu gıdada, sadece hayvan genleri değil , insan genlerini de kullandılar.

- Gıda ve ilaç sektörlerinin kontrolüyle, hem nüfus azaltılması hem de düşünemeyen uyuşuk beyinli ,korkak, cesaretsiz, zaaflarının esiri insan kitlesi oluşturma konusunda bir taşla çok kuş vuruyorlar…

-Bugün Türk halkının ¼ ü kısırdır.