Bu skandala sessiz kalma!!!!!

#1
...........................

Fenerbahçe ile oynayacakları derbinin Kutlu Doğum Haftası na denk geldiğini hatırlatan Galatasaray Kaptanı Milli Futbolcu Hakan Şükür ün,sokaklara hakim olan bayram havasının tribünlere de sirayet etmesini istemesini ve ''Taraftarlar stada kesici aletlerle değil,güllerle gelsin.'' şeklindeki çağrısını internet sayfasına taşıyan kartel gazetesi Vatan,Peygamber Efendimize yönelik ağır hakaret içeren yorumları kabul ederek bir skandala imza attı.Yorumlarda,Peygamber Efendimizin yanı sıra Hakan Şükür e yönelik ağır hakaretlerde dikkat çekti.

İşte Vatan ın internet sayfasında yayınlanan habere yapılan ve Peygamber Efendimiz e Kutlu Doğum Haftasına yakışır bir derbi maçı isteyen,stada çakı yerine gül getirilmesi çağrısında bulunan HAKAN ŞÜKÜR e yönelik ağır hakaretlerden bir kaçı:

ALİ GERER:
Elin arabı düşünmüyo da sana mı kaldı kutlu doğum falan...

ENGİN ASA:
Neden bu yobazı irana göndermiyorsunuz.Bu gibiler ülkeden temizlenmeli...

ERKAN IŞIK:
Sahtekar sonunda futbola siyasetide bulaştırdı...

AHMET CENGİZ:
Ulan şimdi ne alakası var maçla bunun.İllaki tarikatçılığını heryerde göstercen.

HAKKİHUKUK:
Bizde öküzlerin cook ise yaradığını biliyordum.çift sürmek kağnı çekmek gibi görevlerini olduğunu bilirdim;Fakat,iyi top oynadığını hiçbir zaman düşünmemiştim!!!

EYLÜL TANSEL:
Bu Hakan şükür denen adamı galatasarayda oynamasından nefret ediyorum.gitsin artık bu F Tipi işbirlikçi yalaka.tarikat yalakalığını git başka yerde yap.senin ve okan ın veya emre nin galatasaray gibi bir takımda yer alması utanç verici.Defol git memleketten...

COŞKUN SABUNCULAR:
Utanmaz yobaz maça da haşemayla çık,din tüccarı seni kazandıkların az mı geldi dinimizi pazarlıyon..
(Daha ağır hakaretlerde mevcut maalesef.ama yazmaya dilimiz varmıyor.)

Vatan ın bazı yorumları gelen tepkiler üzerine geri çektiği gözlendi.(bıraksalar onlarıda yayınlamaya devam edeceklerdi.)

AYDIN DOĞAN IN GAZETE VE TELEVİZYONLARI( HÜRRİYET,MİLLİYET, POSTA ,VATAN,CUMHURİYET,KANAL D,STAR TV,KANALTÜRK,....)BU SAYGISIZLIK VE TERBİYESİZLİKLERİNİ BELİRLİ ARALIKLARLA,SÜREKLİ VE FARKLI YOLLARLA(BAŞTA BAZI YAZARLARI OLMAK ÜZERE) YAPMAKTADIRLAR.HER FIRSATTA DİNİMİZE PEYGAMBERİMİZE DOLAYLI VE DOĞRUDAN SALDIRMAKTA VE KUTSALLARIMIZA HAKARETTE SINIR TANIMAMAKTADIRLAR. BİZ KARİKATÜRCÜ DANİMARKALI ZEVATA LAF ANLATALIM DERKEN ASIL İÇİMİZDEKİ DANİMARKALILAR DİN DÜŞMANLIĞINDA SINIRI ZORLAMAKTADIRLAR.

ÇOK ÖNEMLİ UYARI:

BÜTÜN BU YAPILANLARDAN SENDE RAHATSIZLIK DUYUYORSAN BU GAZETELERİ ALMA ALDIRMA.OKUMA OKUTMA.ALDIĞIN HER GAZETE SANA VE KUTSALLARINA , HAKARET OLARAK GERİ DÖNECEKTİR.....

TERCİH SENİN..
 
Konu başlatan Benzer konular Forum Cevap Tarih
su misali Güncel Haberler 4
C Güncel Haberler 8

Benzer konular