Birileri Beni Sakinlestirsin

A

aysima49

Misafir
Dün gazeteler de ve t.v.de(onlarin deyimiyle)rezalet haberler vardi.Istanbul Haseki hastanesinin bodrum katinda yapilan mescidde doktor,cerrah,hemsire,memur ve hasta bakicilarin namaz kilma rezaleti ve oradaki bayan personelin neredeyse tamaminin basörtülü çaliyor olma rezaleti.Hatta buda yetmezmis gibi doktorlarin namazdan sonra bide utanmadan tesbih çekme rezaleti.Hastalar yukarida beklerken nasil oluyor da yasak olmasina ragmen bu çalisanlar namaz kiliyor, basörtü takiyor,profesör sakal birakiyor.Buda yetmezmis gibi basörtü takmayan bayanlar ellerinde posetlerle mescide giriyor ki muhtemelen posetlerde onlarin irticai faaliyetleri yürütme gereçleri var(etek.basörtü)Kendini bilmez bi namus yoksunu almis gizli kamerayi gidip mescidde oturmus ve orda olanlari(ne oluyosa)çekmeye baslamis.Haaaaa unutmadan Osmanli padisahi Kanuni nin Haseki si Hürrem döneminde yapilan bu hastane de böyle seyler olurmuymus.Ben daha ne diyeyim varin gerisini siz düsünün.% 99 unun müslüman (sözde)olduGu bir ülke nin rezaqlet basligi altinda verdigi habere bakin.Bu zalimlere hiç degilse bir tas atamiyorsak TAsIDIGIMIZ ELLER UTANSIN.Bunlar beni asabi yapti Allah askina birileri beni sakinlestirsin...

K

karinca_misali

Misafir
Re: ALLAH AsKINA BIRILERI BENI SAKINLEsTIRSIN

kardesim sinirini anliyorum ama lütfen basliGi deGistir Allah Askina demen bizi töhmet altinda birakir rica ederim basliklari Allah askina Muhammet askina diye açmayalim rica ediyorumm
insaallah düzelecek biz du etmeyi birakmayalim yeter
bide unutmayalim Allah izin vermesse yaprak bile yerinden düsemez
her seyde bir hayir vardir
bizim ser olarak gördüklerimiz belkide hayirdir bilemeyiz

biz sükredip duaya yönelmeye devam edeceGiz

memetcik

Acemi Üye
Silver

sen canini sikma dua et yeter Allah cezasini verir bunlarin

bizim aGzimizi ve gönlümüzü bedduaya alistirmamaliyiz dua edelim insalla

Ben de çok sinir oldum :evil: sanki asaGi inip uGusturucu partisi veriyorlarmis gibi öyle bir anlatiyorlardi ki kizmamak ne mümkün??
Onlar laf saydikça ben de dua ettim Allah daim etsin onlari basimizdan eksik etmesin.Ne güzel abdestli namazlilar iki de sevinin yahu!! Insanda Allah korkusu olursa görev aski da olur merhamet de...
kusura bakma seni sakinlestiremiycem aysima çünkü ben de köpürüyrum :twisted: :evil: :twisted:

"zaman gösterdiki cennet ucuz deGil, cehennem dahi luzumsuz deGil.." :(

y_eslem

Acemi Üye
Silver
hastalari neden öyle birakiyorlarmismis habere bakin ya! yemek vs molasi verince hiç öyle söylenmiyor ama. kussunlar bakalim kinleri kussunlar onlar.Elbet Rabbim ziyade merhamet sahibi olduGu gibi hakkiyla hükmedendir.Rabbim hidayet nasip etsin olmuyorlarsa islah etsin bunlari. :!:

ranaa

Acemi Üye
Silver
Re:

Allahim sen akil fikir ver bu ne rezalet haber yaa.Allah bu insanlari bildiGi gibi yapsin insallah bide millet müslümaniz der durur.bu geri kafaliliklar insanlarin dinini iyiy yasamamasindan ileri geliyo zaten.namaz kilmak kendi ibadetlerini yapmak gericilik gibi saçma bir kelimeyle nitelendiriliyorsa asil gerici olan kendileridir halkin aklini bu saçmaliklarla dolduruyorlar.Allah bunlari bildiGi gibiyapsin.bizimde imanimizi selamette kilsin insallah.. :(

A

aysima49

Misafir
y_eslem' Alıntı:
hastalari neden öyle birakiyorlarmismis habere bakin ya! yemek vs molasi verince hiç öyle söylenmiyor ama. kussunlar bakalim kinleri kussunlar onlar.Elbet Rabbim ziyade merhamet sahibi olduGu gibi hakkiyla hükmedendir.Rabbim hidayet nasip etsin olmuyorlarsa islah etsin bunlari. :!:
amin diyorum yürekten aminnnnn

ranaa

Acemi Üye
Silver
Re:

bu haberi yapanlar için yapacak bisey yok zaten.insan dinine ne kadar sarilirsa o kadar rahatlar onun bilinci olmayan insanlara ne yapilirki ancak Allah a havale edilir :(

Ziyaretçilerden Sorular

S
  • Cevaplanmamış Konu
Cevaplar
0
Görüntüleme
3
StephenJek
M
  • Cevaplanmamış Konu
Cevaplar
0