Berat Kandiline yetistirilecek 2. hatim haydin devam...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yonetim

Çalışkan Üye
Yönetici
Administrator
Bu gece tovbelerin kabul edildiGi gece..
Bu gece 300 bin rahmet kapisinin açildiGi gece...

Iste Peygamber efendimiz ve Cibril konusmalari...

Resulullah Sallallahu Aleyhi ve Sellem efendimiz söyle buyurmustur:
??saban ayinin on besinci gecesinin ilk vaktinde Cebrail (a.s) bana geldi; söyle dedi:
??Ya Muhammed, basini semaya kaldir. Sordum.
??Bu gece nasil bir gecedir? söyle anlatti:
??Bu gece, Allah-u Teala, rahmet kapilarindan üç yüz tanesini açar. Kendisine sirk kosmayanlarin hemen herkesi baGislar. MeGer ki, baGislayacaGi kimseler büyücü, kahin, devamli sarap içen, faizciliGe ve zinaya devam eden kimselerden olsun. Bu kimseler tövbe edinceye kadar, Allah-u Teala onlari baGislamaz.

Gecenin dörtte biri geçtikten sonra, Cebrail yine geldi ve söyle dedi: "Ya Muhammed basini kaldir. Bir de baktim ki, cennet kapilari açilmis.

Haydin Bu Hatmi serifi Yetistirelim...

Herkes istifade etmesi için bos olan bir cüzü alabilirsiniz..Sadece 1 cüz alma hakkina sahipsiniz..Okuduktan sonra yine bu basliGa girip okunduGunu belirtiniz..

1.cüz----> bengu (okundu)
2.cüz----> tormurcuk171 (okundu)
3.cüz----> LALE_ve_GUL
4.cüz----> kitapkurdu (okundu)
5.cüz----> LALE_ve_GUL
6.cüz----> ravzaaa (okundu)
7.cüz----> gulsemiha (okundu)
8.cüz----> gulsemiha (okundu)
9.cüz----> yaprak61 (okundu)
10.cüz----> LALE_ve_GUL
11.cüz----> LALE_ve_GUL
12.cüz----> LALE_ve_GUL
13.cüz----> LALE_ve_GUL
14.cüz----> bengu
15.cüz----> canlacanla
16.cüz----> gakgos23
17.cüz----> gulsemiha
18.cüz----> _-HaSBiHaL-_
19.cüz----> LALE_ve_GUL
20.cüz----> ASYAA
21.cüz----> guiet-scream (okundu)
22.cüz---->bir_garip_gurbetci (okundu)
23.cüz----> guller
24.cüz----> guller
25.cüz----> RUVEYDA84 (aynuranne de okudu)
26.cüz----> yüksel abla
27.cüz----> yolcu2 (okundu)
28.cüz----> yolcu2 (okundu)
29.cüz----> yolcu2 (okundu)
30.cüz----> yolcu2 (okundu)

Konu başlatan Benzer konular Forum Cevap Tarih
Y Hatim Seferberliği 36