Başak burcu özellikleri

yonetim

Çalışkan Üye
Yönetici
Administrator
#1
[imgr]http://www.basakburcu.net/images/i_horoscope.jpg[/imgr]
Yönetici gezegeninizden dolayı hep bilgiyi ararlar. Zekalarını kendilerine yardımcı olan bir hizmetçi gibi görürler. Bu nedenle Başak burcunu tanımlayan sözcük 'İncelerim “ dir.

Başak'lar çalışkan ve pratik insanlar olup, yaşamlarındaki en önemli konu İş' tir. Güvendikleri kişilere yardım etmeyi sevmelerine rağmen, inanmadıkları ve tembel olduklarını bildikleri kişilere karşı soğuk davranırlar. Yaşamları boyunca dinlenmeden çalışırlar. Onların dinlenme biçimi bile başkalarına yorucu gelebilir.

Başak'ların yaşamda ayrıntılar arasında boğulma riskleri hep vardır. Böyle anlarda bile, kendi yöntemleri ile yaptıkları işlerde gelişigüzel şeyler bulunabileceğini kabul etmezler. Başaklar, genellikle kendilerini hiç kimseye kullandırtmazlar, sınırlarını belirleyerek 'hayır' demesini bilirler. Tutumlulukları bazen pintilik derecesindedir. İçli-dışlı olmayı sevmedikleri için, soğuk ve mesafeli bir görünüşleri vardır
 

Benzer konular

ZiLaN_21

Tecrübeli Üye
Silver
#5
aslında hem evet hem hayır :eek: evet çünkü içli dışlı olmayı severim tabi samimiyetlerine güvendiğim insanlarla sadece, hayır çünkü kafama yatmayanlarada yani samimiyetlerine güvenmediğim insanlara mesafeli olurum bu yüzden soğuk derler bana :cool:
burcumda mı bende mi bi anormallik var ama işteee:p