Aşk-ı Sükun

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
#1


Aşkı sükun... roman tadında çok güzel bir kitap...
kitap okumayı fazla sevmem ,ama öğretmenler günü münasebeiyle bir kitap almaya karar verdim, Rabbim bu kitabı nasip etti. E bende hediyenin içeriğini bilim bari diyerek okumaya karar verdim..
aman ya rabbi, bir hayat bu kadar güzel anlatılır, insan kendini bu kadar iyi yaşar romanda..kimi zaman hacer olur , tek başına çöllerde, kimi zaman sare olur, eşine olan sevgi karşısında.. e birde ibrahim olmak ister,, çünkü olamaz ibrahim, ateşe giderken diyemez, benim dostum gitmemi istiyorsa ben senden medet ummam ,diyemez cebraile...
ibrahimi duruş, haceri aşk..
sevgi nedir, aşk nedir...
dertlerimize bakış açımız nedir.. hacer miyiz, sare miyiz...
bunları düşünmemizi sağlayan ve insanı bulunduğu yerden alıp götüren harika bir kitap....
Formda günlerdir, aşkı konuşuyoruz..aşkı bilmek için haceri ibrahimi tanımak lazım, roman tadında onların hayatına girmek lazım..
Bilmiyorum sizde benim kadar etkilenir misiniz ama ben çok etkilendim.. çok güzel bir edebiyatla dizili çok harika cümleler var..ve her bir cümlede kendinizi buluyorsunuz... tavsiye derim...
selam e dua ile...
 

Benzer konular

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
#3
yok ablacım okumalısın.. her insan kendi içinde ayrı şeyleri çağrıştırı, hatta her bölümü özet niteliğinde harika bir kitap...eminim okudun zaman çok güzel özetleyeceksin...istersen bana özelden adresini yolla sana hediyem olsun..şöyle bide imazamı atim..korgo ücreti sana ait:)
 

Ziyaretçilerden Sorular

2
  • Cevaplanmamış Konu
Cevaplar
1
Görüntüleme
120
Ayşe Hatun
Cevaplar
0
Görüntüleme
2,219