Alttaki üye kardeşine soru sor :))

KE$K!NßI¢@K

<span LANG="EN"><font SIZE="2" COLOR="#FF0000"><b>
Silver
Hisstttt:)) Paylasamadiginiz sey o kadar hos birsey degil sirayla olun:)

Bu arada sorularda arada kayniyor..

Aksama yemek yaptinmi..?

:):):)

KE$K!NßI¢@K

<span LANG="EN"><font SIZE="2" COLOR="#FF0000"><b>
Silver
Bir can-i vardir sevginin tipki bizler gibi..Dogar, yasar ve olebilir..
Aslind aolumsuzdur ancak buna ragmen oldugu olur..Beslenme sekli belirler sonunu...

Bir tohumdur aslinda:Ekilmedikce bir anlami bir degeri olmaz sadece vardir sahip olana bir faydasi olmaz bir degeride kalmaz..Degeri olmasi icin mutlaka ekilmesi gerekir..

Once bir toprak bulmak gerekir:Onu besleyecek, onu icind ebuyutecek, onu ayakta tutacak bir toprak..
Olmadan olmaz odur tohuma verilen hayatin kaynagi...

Sonra can-suyu gerekir:Tohum topraktan can-suyunu aldigi ile deler topragi gunese uzatir basini ayaga kalkar ruzgar essede yikilmaz..SIMSIKI tutunur topraga basini egse bile bazen dim-dik durur ayakta..

Buyur ve kocaman bir cinar olur hic karsilik beklemez fide oldugu gunlerde aldigi yeter ona..Bir asir yasar yeterki kesmeyelim dalini-budagini, yeter ki katletmeyelim bos yere, yeter ki yasamasi bizi rahatsiz etmesin urkmeyelim sevgiden..!

Once EMEK:
Sonra FEDAKARLIK:
Fedakarligi yapmaya yetecek kadar YUREK:ister Sevgi...

:):):)

aysesemra

Acemi Üye
Silver
DEĞİLİM... lazım olmayan hiç bir şeyi de merak etmem ...Aşırı olunca başa bela bir hal ... bundan korkarım.

Hiç beklemediğin birinden incinir isen öfkeni ve kızgınlığını nasıl yenersin ?

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
ah ablam hiç mi hiç beklemediğim birinden çokk büyük incindim...aciz kul ne yapar ağlar, bende ona sığındım...daha sonrada hiçkimseye haddinden fazla değer vermemeyi güvenmemeyi öğrendim... tepkim öğrenmek, güvenmemek oldu :((((

bir cin çıksa karşına ne dilersin?:)

Ziyaretçilerden Sorular

2
  • Cevaplanmamış Konu
Cevaplar
1
Görüntüleme
601
Ayşe Hatun
Cevaplar
0
Görüntüleme