• Teşrik tekbiri getirmeyi unutmayınız

Akrep burcu erkeği

ALI25

Çalışkan Üye
Silver
akrep burcu erkek kardeşlerimden çok özürdileyerek diyorum ki eğer bir burcu akrep olan sevgiliniz veya nişanlınız varsa arkanıza bakmadan kaçıp kendinizi kurtarın bayanlar:D:eek:zur::pismandegil:
Dadasim kardesim sende bu konuda diyecegini demissin senin yazinda olmamis bu nedir ki insanin karsisinda aslan mi yoksa bir yilan mi var.

Böyle yazi olmaz senin yazmis oldugun yazi basit oldu adeta bir akrep düsmani gibi suanda aklima gelen bu bunu demek istedim.

Insan nede kacar ve niye kacar iyi bilmesi gerekir kacma meselesi can tehlikesi var ise yada iman tehlikesi var ise bir mümkün olur.

ALI25

Çalışkan Üye
Silver
şimdi şöyle yanlış anlaşılma olmasın kuzenlerden biliyorum 4 kuzenim de akrep burcu ve 4 ü de istisana degildir bence:redface:
Dadasim kardesim 4 kuzenin var ise bunlar mi akrep´i temsil ederler her akrep böyle mi yasar illa böyle mi olacaktir.

Bu akrep sana yada size göre nedir tek anladigim yaramazmis oldugu suanda okuduklarimdan o cikiyor hayret diger burclar hakkinda bu sekilde yazilarda var mi.

Bir burc hangisi olursa olsun bu kadar da aleyhinde yazilmaz tek yönlü agirlik olmaz iki yönde agirlik olur aleyhinde ve leyhinde seyler ayni ölcüde yazilir birisine agirlik verip cok seyler yazip digerine az seyler yazarakta degil.